Dermicos Vive – opinie o plastrach przeciw wypadaniu włosów

Łysienie to przypadłość, która ze względu na formę, jest uciążliwa i wstydliwa zarówno wtedy, gdy dotyka mężczyzn, jak i wtedy, gdy dotyka kobiet. Różne są przyczyny powstawania łysiny. Mogą być to zarówno zmiany hormonalne, jak i przyjmowanie niektórych leków, przyczyną może być również zła pielęgnacja. U kobiet może być to związane również z ciążą, lub wprost przeciwnie, z przechodzoną właśnie menopauzą. Za wypadaniem włosów mogą stać również choroby i infekcje ogólnoustrojowe, a konkretniej leki, które są na nie przyjmowane. Chodzi tu o leki stosowane na takie przypadłości jak toczeń rumieniowaty czy też grzybica skóry głowy.

Wśród specjalistów od pielęgnacji i chorób włosów, zwanych tychologami, panuje zgoda co do faktu, że u obojga płci po 25 roku życia daje się zauważyć to, że włosy stają się bardziej cienkie, podatniejsze na uszkodzenia, szczególnie na łamanie się. Często dodatkowo robią się one rzadsze, ponieważ zmniejsza się ich zdolność odrastania przy równoczesnym zwiększonym wypadaniu. Tym samym, problem cienkich, wypadających włosów dotyczy większości populacji. Na nasze szczęście, ten stan rzeczy może odmienić odkrycie poczynione przez francuskich trychologów i kosmetologów.

Jakie są przyczyny wypadania włosów?

Przeprowadzone badania pozwoliły stwierdzić, że włosy najczęściej wypadają na skutek niedoboru witamin, stresu, zaburzeń hormonalnych a także ze względu na różne przewlekłe choroby. Nie można oczywiście w tym pominąć również złej pielęgnacji czyli błędnego dobierania odżywek, zbyt częste farbowanie, zbyt obfite nakładanie żeli i pianek czy lakieru do układania włosów, nadużywanie suszarki czy prostownicy. Takie działania prowadzą do tego, że otoczka kolagenowa wokoło korzenia włosa ulega osłabieniu. Włosy przez to włosy stają się bardziej cienkie, bardziej skłonne do wypadania, osłabia się ich zdolność do odrastania. Łysienie tego typu nazywa się łysieniem androgenowym.

Dermicos Vive : innowacyjne plastry na porost włosów prosto z USA.

Nad wypadaniem włosów można jednak zapanować, skutecznie je ograniczając dzięki nowoczesnej formule transdermalnej. Na jej podstawie, składniki zawarte w preparacie Dermicos Vive mogą wnikać bowiem głębiej, do nawet najgłębszych warstw skóry. Efekt ten osiąga się, gdy na oczyszczoną i suchą skórę głowy ( czoło, skroń, kark) nakleja się plaster co wieczór, przed pójściem spać. Plaster ten następnie zdejmuje się w chwili, gdy wstajemy ( po 8 do 10 godzin od chwili naklejenia). Przerwy między naklejeniem jednego a drugiego plastra nie mogą wynosić mniej niż 24 godziny. Najlepsze efekty przynosi kuracja trwająca 8 tygodni. Wyraźną poprawę wyglądu włosów obserwuje się u 81% stosujących tę kurację.

Jaki jest skład plastrów na porost włosów Dermicos Vive?

W skład Dermicos Vive wchodzą substancje, które wpływają na ogólną kondycję włosów. Wszystkie te substancje wpływają na pobudzenie wzrostu i procesów odżywczych włosów od wewnątrz.

Wspomniane substancje to:

 • ruszczyk kolczasty – ma on znaczący wpływ na naczynia krwionośne, które znajdują się w skórze głowy, a dzięki temu, pośrednio wpływa na dotlenienie komórek.
 • bambus zwyczajny – wpływa na lepsze odżywienie cebulek włosów, chroni je więc również przed obumieranim. To wszystko jest możliwe, ponieważ jest to bogate źródło witamin, minerałów, aminokwasów oraz krzemu
 • wyciąg z winorośli – substancja ta pobudza krążenie, działa oczyszczająco a także reguluje produkcje serbum – zdaniem naukowców ma ono znaczący wpływ na pojawianie się objawów łysienia
 • bocznia piłkowa – uszczelnia naczynia krwionośne, wspomaga również wzrost włosów
 • L-cysteina – jest ona składnikiem kreatyny, spowalnia procesy starzenia, wiąże miedź co wpływa dodatnio na strukturę włosów a także ich kolor.
 • Adenozyna- poprawia odżywienie korzeni włosów, pobudza także rozwój komórek włosa przedłużając czas ich wzrostu.

Jak stosować plastry Dermicos Vive?

 • Plastry przykleja się po jednym, każdego wieczora przed pójściem spać, na czystą i osuszoną skórę
 • Plaster przykleja się na skórę w tych miejscach, gdzie nie ma włosów, są to więc takie miejsca jak kark, skroń, czoło, za uszami. Każdego wieczora należy przykleić go w innym miejscu. Nie nakleja się go bezpośrednio na włosy!
 • Przyklejony plaster usuwa się po 8 do 10 godzin
 • Najlepsze efekty daje kuracja prowadzona przez okres 8 tygodni. Jedno opakowanie zawiera 28 plastrów, co starcza na 4 tygodnie, zaleca się tym samym kupo dwóch opakowań.
 • Przykleja się zawsze tylko jeden plaster na dobę.

Dlaczego warto zastosować kurację z plastrami Dermicos Vive?

Plastry Dermicos Vive to kuracja dobra dla każdego rodzaju włosów i skóry. Jest to również kuracja, którą można przeprowadzić w bardzo dyskretny sposób. Plastry są bowiem niewielkich rozmiarów, w kolorze cielistym. Samo stosowania plastrów wystarcza jako kompletna kuracja, nie trzeba dodatkowo stosować żadnych odżywek, balsamów itp. Jest to więc sposób bardzo wygodny. Jest zalecana szczególnie mężczyznom, ponieważ u nich plastry można stosować bezpośrednio w miejscu ubytków. Kuracja przekonuje również swoją wydajnością, opakowanie starcza na 4 tygodnie, dwa zaś na pełną, 8 tygodniową kurację, która jest rekomendowana przez specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.